ANAOKULU

ANAOKULU’NDA BİR GÜNÜMÜZ

08:00 Asaf Anaokulumuz yeni güne kapılarını açar. Oyun Odasında arkadaşlarımızla zaman geçirerek yeni güne motive olarak başlarız.

09:00 Kahvaltı öncesi temizliğimizi yapar, sofrada yerimizi alırız.

09:10 Yemek duamızı okur, Hep birlikte kahvaltımızı yaparız.

10:00 Okul öncesi kazanımlarımızı edineceğimiz etkinliklerimizi, Beden Eğitimi, İngilizce ve Dini Değerler eğitimlerimizi bu saatte gerçekleştiririz.

12:00 Yemek için temizliğimizi yaptıktan sonra duamızı okur. Aşçı Teyzemizin bizim için pişirdiği birbirinden lezzetli yemekleri hep birlikte afiyetle yeriz.

12:45 Yemeklerimizi yedikten sonra ellerimizi yıkar, dişlerimizi temizleriz. Bizim için temizlik çok önemlidir.

13:00 Küçük yaş grubundaki arkadaşlarımızın dinlenme ve uyuma saatidir.Uyku odamıza geçer. Öğretmenimizin bize okuduğu hikayeyi dinlerken uyuruz. Büyük yaş grubu arkadaşlarımız bu saatte eğitsel faaliyetlerimize devam ederiz.

15:30 İkindi kahvaltımızı yapmak için hazırlanırız. Aşçı teyzemizin bize bu saatte kendi elleriyle sağlıklı malzemelerden kek börek yapar. Yanına da mis gibi kompostalarımızı içeriz.

16:00 Arkadaşlarımızla oyun odasında bizler için özenle hazırlanmış evcilik, tamir, blok, lego, fen, mutfak  köşelerinde serbest oynarız.

17:00 Eve gidiş için hazırlanmaya başlarız. Geç gidecek arkadaşlarımız nöbetçi öğretmen ile oyun ve etkinliklerine devam eder.

18:30 Asaf Anaokulumuz ertesi güne hazır olmak için kapılarını kapatır.

Menü